Cześć,
Nazywam się Kasia DruzdJestem absolwentką Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu z tytułem magistra fizjoterapii. W zawodzie pracuję już przeszło 17 lat, a swoje bogate doświadczenie zdobywałam przede wszystkim w pracy z pacjentami sanatoryjnymi.

W gabinecie każdy pacjent to dla mnie wyjątkowa osoba, która wymaga indywidualnego traktowania. Jedni szukają ulgi w bólu, inni po prostu pragną chwili relaksu i odprężenia od codziennych obowiązków - ja zawsze staram się sprostać tym oczekiwaniom.Cześć,
Nazywam się Kasia DruzdJestem absolwentką Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu z tytułem magistra fizjoterapii. W zawodzie pracuję już przeszło 17 lat, a swoje bogate doświadczenie zdobywałam przede wszystkim w pracy z pacjentami sanatoryjnymi.

W gabinecie każdy pacjent to dla mnie wyjątkowa osoba, która wymaga indywidualnego traktowania. Jedni szukają ulgi w bólu, inni po prostu pragną chwili relaksu i odprężenia od codziennych obowiązkowych - ja zawsze staram się sprostać tym oczekiwaniom.


Oto masaże, które ludzie najczęściej wybierają w moim gabinecie:


Masaż Kobido

Czyli nieinwazyjny lifting twarzyCena: 170 zł

Ten japoński rytuał masażu twarzy zapobiega skutkom starzenia się naszej skóry. Wyraźnie poprawia jej kondycję i elastyczność, stymuluje metabolizm komórkowy, odżywiając i regenerując tkanki. Ta unikalna kompilacja technik masażu sprawia, że twarz staje się promienna i pełna blasku. Dodatkowo rozluźnia napięcia mięśniowe okolicy głowy i karku, co wpływa na poprawę ogólnego samopoczucia.

Kobido to 60 minut błogiego relaksu, odprężenia z efektem odmłodzenia twarzy już po jednym zabiegu.


Zarezerwuj termin

Masaż Relax&TherapyCena: 240 - 300 zł

To wyjątkowe połączenie technik, zaczerpniętych z masaż Lomi Lomi Nui, kalifornijskiego, głębokiego, klasycznego i inspiracji własnych masażysty. Dzięki temu masaż stanowi płynną całość, dając odczucie pełnego odprężenia i relaksu, a zarazem pomaga pozbyć się napiec mięśniowych i zniwelować ból z nimi związany.

Podczas dwugodzinnej sesji jest masowane całe ciało, co wpływa dobroczynnie na wszystkie partie mięśni i stawów oraz wspomaga efekt terapeutyczny.

Relax&Therapy to doskonałe rozwiązanie dla osób zapracowanych i zmagających się ze stresem dnia codziennego, które potrzebują relaksu i terapii w jednym.


Zarezerwuj termin

Terapia tkanek głębokichCena: 150 zł

Intensywny masaż leczniczy docierający do najgłębszych warstw mięśni, likwidujący przetrwałe stany napięciowe, a w wielu przypadkach niwelując przyczynę dolegliwości bólowych.

Stanowi skuteczną alternatywę dla zabiegów terapii manualnej lub przygotowanie przed zabiegami z wykorzystaniem technik chiropraktyki


Zarezerwuj termin

Co jeszcze mogę Ci zaoferować?


Podaruj najbliższej osobie zdrowie!


Każdy z zabiegów naszej oferty może stanowić świetny prezent dla bliskiej osoby w postaci eleganckiego vouchera upominkowego.

Taki prezent jest idealnym rozwiązaniem zarówno dla osób młodych, w średnim wieku, jak i seniorów, gdyż każdy z nas potrzebuje chwili zapomnienia od trosk dnia codziennego.

czytaj więcej na: Masaż na prezent

Poznaj mnie lepiej

Czyli kilka słów o mnie...Kierowana chęcią ciągłego rozwoju, ukończyłam liczne kursy z zakresu terapii manualnej, jak i odnowy biologicznej i wellness. Z tego, co mówi o mnie mąż (tak na marginesie to ten łysy pan z pierwszej strony), w pracy charakteryzuje mnie sumienność, dokładność i cierpliwość. Choć jak sam dodaje ten ostatni atrybut nie przekłada się do końca na domową rzeczywistość. Ale Panie, które mają małe dzieci zapewne trochę to rozumieją…

Dodatkowo jestem pasjonatką szeroko pojętego ruchu, jako sposobu na zdrowy styl życia. Moją drugą miłością (a może nawet i pierwszą) są góry, a zwłaszcza nasze piękne Tatry.


Skontaktuj się ze mną

Tu mnie możesz złapać:


Skontaktuj się ze mną przez telefon lub napisz wiadomość e-mail!Adres:

ul. Oleska 1
51-200 Wrocław


Zadzwoń do mnie!

607 868 123


Rejestracja telefoniczna:

Poniedziałek: 10:00 - 21:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

 

Napisz do mnie!Masaże Wrocław – Dobry Masażysta